На Херсонщині 19-річна мама з дитиною стали жертвами домашнього насильства

Сьогодні в поліцію надійшло повідомлення, що допомоги потребують немісцеві 19-річна дівчина з однорічною дитиною, яких вигнала з дому рідна тітка. На місце прибули працівники сектору протидії домашньому насильству ГУНП.

Поліцейським дівчина розповіла, що приїхала разом з однорічною донькою з Бериславського району, де жила у тітки. Вона пояснила, що була змушена піти до родички, адже втекла від чоловіка-кривдника. Але тітка була у стані алкогольного сп’яніння, ображала дівчину нецензурними словами і вигнала з дому. На останні гроші молода мати приїхала в Херсон, не маючи тут ні родичів, ні знайомих. Повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Дівчина з дитиною були втомлені та голодні, у дитини навіть не було змінного одягу. Поліцейські придбали продукти харчування та дитячу суміш, нагодували обох. Матір з дитиною оглянули лікарі, госпіталізації вони не потребували. Також для дитини правоохоронці купили памперси. Поліцейські з’ясували, що матір дівчини мешкає в одному з сіл Скадовського району і готова прийняти доньку з онукою.

Коли дівчина спілкувалася з поліцейськими, до неї підійшла перехожа, яка почула про поневіряння жертви домашнього насильства. Жінка запропонувала свою допомогу і дала дівчині гроші на квиток, щоб дістатися до матері. З потерпілою працівники поліції провели бесіду, їй роз’яснили її права, залишили контакти, де вона може отримати юридичну та психологічну допомогу. Нині дівчина вже прямує до матері.

Поліцейські взяли цю ситуацію на контроль, про подію повідомлять службу у справах дітей для нагляду та надання допомоги цій родині. У відношенні тітки, яка чинила психологічне насильство та вигнала дівчину з дитиною з дому, поліцейські склали протокол про домашнє насильство. У відношенні чоловіка потерпілої теж було складено адміністративні матеріали.