Школярів Херсона відзначили за участь в акціях «Одягни маску» та «Ай-болить 2021»

Херсонський обласний центр громадського здоров’я відзначив учасників дитячих акцій «Одягни маску» та «Ай-болить 2021». Протягом усього навчального року заклад підтримував зусилля Херсонського Центру позашкільної роботи у проведенні освітніх заходів для школярів. Під час гри-подорожі молодших школярів Дніпровського району «До сузір’я майстрів» діти навчалися правилам безпечної поведінки в екстремальних ситуаціях у «Школі безпеки», брали участь у соціальних проектах клубу «Лідер» ХЦПР, у творчих конкурсах з правил пожежної безпеки та дорожнього руху, конкурсах Творчої лабораторії. Про це повідомляє сайт Департаменту охорони здоров’я ХОДА.

Наприкінці навчального року було проведено акцію «Одягни маску!». У благодійному заході взяли участь 276 юних волонтерів: школярі 5-6 класів закладів загальної середньої освіти №38, 40, 43, 48, 52 та вихованці клубу «Лідер» ХЦПР. У ході акції зібрані та розповсюджені мешканцям Дніпровського району більше ніж 500 масок.

Ще одна акція-конкурс «Ай-болить 2021» стала цікавим дозвіллям для учнів 3-4 класів херсонських шкіл. У ній взяли участь понад 100 школярів. Учасники не тільки повторили правила поведінки під час епідемії коронавірусної хвороби, а й зібрали для тяжких пацієнтів «червоної зони» Херсонської міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних засоби індивідуальної гігієни (памперси, вологі серветки і одноразові пелюшки).

Учасники обох акцій отримали подяки від КНП «Херсонський обласний центр громадського здоров’я».