Директорці гімназії у Новій Каховці оголосили догану

Під час випускного вечора 11 червня одна з учениць 9 класу втратила свідомість.

Догану оголосили директорці Новокаховської гімназії №2 ім. Анатолія Бахути Оксані Якубовій.

Підставою для цього став інцидент, який мав місце під час випускного вечора 11 червня. Тоді одна з учениць 9 класу через задуху в приміщенні втратила свідомість, впала на підлогу і травмувала щелепу. У зв’язку з карантином вручати свідоцтва випускникам мали на вулиці, однак випускний перевели до коридору на другому поверсі гімназії, бо гриміло і мав початися дощ. За словами присутніх, у приміщенні було дуже спекотно.

За словами начальниці відділу освіти Новокаховської міськради Лілії Микитенко, після інциденту провели службове розслідування, заслухали директорку та її заступницю з виховної роботи.

— Думаю, Оксана Якубова прокляла вже все на світі, що так сталося. Висновки вона зробила одразу і коли батьки запропонували влаштувати гучний випускний для 11 класів, їм відмовили. Випускникам без усіляких “шоу” видали документи. З колективом закладу ми також провели роботу. За результатами службового розслідування директорці гімназії №2 оголошена догана. За законом, якщо вона отримає ще одну догану, з’явиться підстава для її звільнення, — прокоментувала Лілія Микитенко.

Нагадаємо, що Оксана Якубова до грудня 2018 року очолювала відділ освіти Новокаховської міськради.

Олег БАТУРІН.