"За кого ви нас тримаєте?": Херсонців обурила байдужість поліцейських до долі 11-місячної дитини

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на прес-службу поліції Херсонської області.

В Херсоні в районі приміської автостанції пізно увечері люди побачили однадцятимісячного хлопчика, який повзав по землі. Батьки спали поруч

В поліцію зателефонували приблизно о 23:00. На місці поліцейські побачили дитину без нагляду. Хлопчик був весь обкусаний комарами. Його батько спав на лавці, а мати на землі. Подружжя розбудили, чоловік і жінка були тверезі. Вони пояснили, що пішки йшли з Нової Маячки, де працювали по найму, додому в Білозерку. Дорогою сильно втомилися і вирішили відпочити на автостанції, але заснули і втратили контроль над дитиною. Жінку з сином поліцейські направили в лікарню, малюка обстежили, загрози здоров’ю не виявили.

Вранці працівники сектору протидії домашньому насильству ГУНП запропонували жінці оплатити проїзд на автобусі додому, але вона відмовилася від допомоги і вирушила з чоловіком і дитиною пішки в Білозерку.

У відношенні батьків правоохоронці склали адміністративний протокол за неналежне виконання батьківських обов’язків. Про подію повідомили службу у справах дітей для взяття родини на контроль та надання їм необхідної допомоги.

Під розміщеним у Facebook повідомленням про цей інцидент – чимало обурених коментарів.

Зокрема, люди вказують, що вже сама обставина пішої подорожі подружжя з маленькою дитиною на відстань понад 80 кілометрів дуже дивна.

І поліцейські мали з’ясувати, чому люди, які буцімто поверталися з заробітків, не мають можливості оплатити проїзд для себе і для малої дитини. Люди звертали увагу й на те, що працівники поліції, судячи з повідомлення, спокійно сприйняли те, що батьки з дитиною підуть у селище Білозерка по спеці у понад 40 градусів на сонці.

Нагадаємо, на Херсонщині виписали майже сто штрафів за продаж дітям і підліткам алкоголю і тютюну.