Юнаки з Херсонщини йдуть до війська

В цьому запевнив військовий комісар Херсонського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Зіньковський.

Він доповів, що Херсонщина виконала планове завдання з призову громадян на строкову службу. Зокрема, під час цьогорічного весняного призову 555 осіб з Херсонщини поповнили лави Збройних сил України, що становить 100% від завдання, встановленого Генеральним штабом ЗСУ.

Однак, за словами Зіньковського, під час весняного призову виник ряд проблемних питань. Зокрема, це фінансування заходів з військового призову місцевими радами, а також розшук призовників, які не з’явилися до призовних дільниць. Всього за викликом не з’явилося 13 352 особи.

Аби не допустити цих помилок під час наступного військового призову територіальні громади мають проаналізувати результати весняного призову, а також розпочати підготовку до осіннього призову. Також в місцевих бюджетах слід передбачити кошти на фінансування заходів з військового призову”, - зазначив Олександр ЗІНЬКОВСЬКИЙ.

За матеріалами ХОДА