Нова Каховка на 100% виконала планове завдання з весняного призову громадян на строкову службу

Про 100% виконання плану весняного призову до лав Збройних Сил України вчора, 19 липня, на селекторній нараді в Херсонській ОДА доповів комісар обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ЦКСП) Олександр Зіньковський.

Про це повідомляє Online Нова Каховка з посиланням на прес-службу обласної державної адміністрації.

Під час цьогорічного весняного призову 555 осіб з Херсонщини поповнили лави Збройних сил України, що становить 100% від планового завдання, встановленого Генеральним штабом ЗСУ.

Серед міських та районних ЦКСП, які успішно виконали плани призову, і Новокаховський центр, у якому забезпечили 100% виконання плану.

Однак, за словами Олександра Зіньковського, під час весняного призову виник ряд проблемних питань. Зокрема, це фінансування заходів з військового призову місцевими радами, а також розшук призовників, які не з’явилися до призовних дільниць. Всього за викликом не з’явилося 13 352 особи.

«Аби не допустити цих помилок під час наступного військового призову територіальні громади мають проаналізувати результати весняного призову, а також розпочати підготовку до осіннього призову. Також в місцевих бюджетах слід передбачити кошти на фінансування заходів з військового призову», - зазначив Олександр Зіньковський.

Крім цього, в серпні планується проведення наради з представниками органів місцевого самоврядування щодо забезпечення проходження медичних оглядів на місцях.

Підтримав пропозиції військового комісара голова облдержадміністрації Сергій Козир, який зазначив: «Ми обов’язково маємо провести цю нараду, аби вивчити та більше не цих допускати помилок. Адже армія - це запорука безпеки нашої країни. Ми знаходимося в області, яка межує з тимчасово окупованим Кримом, а тому в випадку будь-яких провокацій ми маємо бути готові».

У розрізі по районним (міським) територіальним центрам комплектування та соціального забезпечення виконання плану виглядає ось так:

Бериславський - 97%;

Білозерський - 102%;

Великоолександрівський - 100%;

Великолепетиський - 63%;

Генічеський - 92%;

Голопристанський - 112%;

Горностаївський - 107%;

Каланчацький - 126%;

Каховський - 105%;

Нижньосірогозький - 109%;

Нововоронцовський - 91%;

Новотроїцький - 105%;

Скадовський - 83%;

Херсонський - 102%;

Олешківський - 100%;

Чаплинський - 107%.