На Херсонщині безкоштовні медичні огляди стали доброю традицією

Сьогодні у приміщенні ФАПу села Червоний Маяк, що в Бериславському районі, справжній аншлаг. З безкоштовними медичними оглядами завітали лікар-невропатолог та лікар-кардіолог.

Робота велася злагоджено та за попереднім записом. За кілька годин медики прийняли та надали консультації понад 50 пацієнтам, серед яких і жителі сусідніх населених пунктів. А людей, які через певні проблеми зі здоров`ям не змогли дістатися ФАПу, лікарі відвідали особисто.

«Ми неодноразово чули про професіоналізм цих лікарів з Херсона, тож як тільки побачили інформацію про їх приїзд, відразу записалися до черги. Сподобалося все, проте ми сподіваємося, що це неодноразова акція і Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» продовжуватиме у тому ж дусі», - завдячують пацієнти.

Безкоштовні медичні огляди – добра традиція для жителів 184 округу, яка проводиться у рамках програми «Поряд», заснованої Благодійним Фондом Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!»

«Здоров’я – найцінніший скарб кожної людини! Наша команда закликає всіх жителів Херсонщини берегти його і ні в якому разі не ставити під загрозу. Відвідуйте профілактичні консультації, піклуйтеся про себе і пам'ятайте, краще хворобу випередити, ніж потім з нею боротися», - наголошує голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута.