У херсонки, яка прилюдно кривдила доньку і веде асоціальний спосіб життя, вилучать трьох дітей

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на поліцію Херсонської області.

Небайдужі херсонці повідомили, що біля Центрального ринку жінка б’є дитину. Поліцейські встановили особу жінки. Це – 36-річна жителька Херсона, яка веде асоціальний спосіб життя. Вона пояснила, що її 12-річна донька втекла з дому і дві доби там не з’являлася. Про зникнення дитини мати нікуди не повідомляла. Коли жінка випадково побачила свою доньку на ринку, то почала кричати на неї, в тому числі – нецензурною лайкою, штовхала та вдарила по голові.

Поліцейські відвезли дитину до лікарні, де медики діагностували у неї запущену застуду та залишили для лікування. Також у присутності соціального педагога дитина розповіла поліцейським, що її мати зловживає спиртним та знущається з неї. Тому після чергового конфлікту дівчинка втекла з дому.

Сама ж жінка сказала, що не може виховувати доньку, тому залишає її. Після чого дійсно залишила дитину і пішла. У відношенні матері поліцейські склали протоколи щодо неналежного виконання батьківських обов’язків та за домашнє насильство. Про подію повідомили службу у справах дітей. Зараз вирішується питання про вилучення у жінки ще двох неповнолітніх дітей через недогляд.

Нагадаємо, на Херсонщині виписали майже сто штрафів за продаж дітям і підліткам алкоголю і тютюну.