У Костянтинівській громаді відкрили сучасний ЦНАП

Жителі Костянтинівської громади тепер можуть користуватися послугами нового центру надання адміністративних послуг. Його відкрили в рамках проєкту “U-LEAD з Європою”, що фінансується ЄС та компанією NIRAS Sweden AB.

Коштом компанії було придбано комп’ютерну техніку та меблі, а коштом громади здійснено капітальний ремонт приміщень ЦНАПу.

Завітав на відкриття заступник голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку області Павло Кулик, який зазначив: “Якісні та комфортні послуги мають бути доступними для всіх. У ЦНАПі можна оформити необхідні документи не відвідуючи десятки установ, а прийти й отримати необхідну довідку швидко та на місці. Тепер комфортний сервіс отримали й жителі Костянтинівської громади”. Тільки за цей рік, який ЦНАП працював в тестовому режимі, спеціалісти установи надали жителям громади 734 адмінпослуги. Тепер же тут можна отримати в повному обсязі близько 163 адмінпослуги, а це:

реєстрація/зняття з реєстрації мешканців;

державна реєстрація юридичних, фізичних осіб підприємців, речових прав на нерухоме майно;

державна реєстрація актів цивільного стану;

нотаріальні дії, що вчиняються посадовими особами органів місцевого самоврядування;

державна реєстрація земельних ділянок та надання відомостей з державного земельного кадастру;

послуги соціального характеру;

послуги місцевого значення;

послуги пенсійного фонду;

паспортні послуги.

Для автоматизації роботи ЦНАП приєднали до інформаційного комплексу “Вулик”, а також програмного комплексу “Інтегрована інформаційна система “Соціальна громада”.