Депутати Херсонської облради звернулися до Кабміну

Одним із вагомих заохочень для спортсменів є гідні умови для тренувань.

Про це неодноразово на спільних зустрічах із представниками влади наголошували спортсмени Херсонщини.

Спеціалізований заклад дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів має чимало відомих вихованців. Вони постійно завойовують медалі на всеукраїнських та міжнародних аренах. А спортсменка Яна Лебєдєва взагалі представлятиме Україну цього року на параолімпійських іграх у Токіо.

Дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів не тільки забезпечує розвиток фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю на регіональному рівні, а й проводить заходи із фізкультурно – спортивної реабілітації.

Одним із місць для проведення відповідних занять та відновлення є водно-спортивна база, яка знаходиться на 3-му Затоні річки Дніпро.

Тут готуються до всеукраїнських та міжнародних змагань у літній період. Крім того, одночасно близько 200 осіб можуть брати участь у спортивно-масових заходах.

«Сьогодні ми, як обласна влада, намагаємось максимально сприяти розвитку спорту та спортивної інфраструктури на Херсонщині. Однак є обставини, які від нас не залежать», – зазначив перший заступник голови обласної ради – керівник виконавчого апарату Юрій Соболевський.

Так як ділянка, де розташована водно-спортивна база у постійному користуванні АТ «Українська залізниця» ми не можемо залучати державне фінансування у її розвиток.

Тому Херсонська обласна рада звернулась до Офісу Президента України, Прем’єр-міністра України та АТ «Укрзалізниця», аби пришвидшити питання передачі ділянки в постійне користування ДЮСШ для інвалідів.

Тож, наразі це питання надіслано до Кабінету Міністрів України для розгляду.

Працюємо далі та будемо інформувати вас щодо розвитку подій.

Пресслужба Херсонської обласної ради

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в Ютубі, Telegram та Instagram.

The post Депутати Херсонської облради звернулися до Кабміну appeared first on Перший регіональний.