Став відомий склад окружної виборчої комісії на 184 виборчому окрузі Херсонщини

Центральна виборча комісія України видала постанову № 339 «Про утворення окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на проміжних виборах народних депутатів України 31 жовтня 2021 року».

Інформація про це розміщена на офіційному сайті ЦВК України, повідомляє Online НК.

Додаток 1

до постанови Центральної виборчої комісії

від 10 вересня 2021 року № 339

СКЛАД

окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України

на проміжних виборах народного депутата України 31 жовтня 2021 року

в одномандатному виборчому окрузі № 184

Голова комісії – Борідко Віктор Миколайович, 1966 року народження – від Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Філіпов Філіп Анатолійович, 1988 року народження – від Політичної Партії "ГОЛОС".

Секретар комісії – Кобзєва Олеся Володимирівна, 2000 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА".

Члени комісії:

Азаров Михайло Сергійович, 1988 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ПРАВА";

Аршевський Михайло Олександрович, 1975 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

Блінда Альона Вікторівна, 1983 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода";

Властов Михайло Юрійович, 1981 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;

Глухова Лариса Андріївна, 1961 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";

Іващенко Ірина Віталіївна, 1973 року народження – від Аграрної партії України;

Когут Едуард Володимирович, 1991 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА";

Кривенков Вадим Андрійович, 1994 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ";

Огданець Микола Володимирович, 1963 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;

Пацалай Аліна Андріївна, 2001 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

Погребняк Дмитро Євгенович, 1985 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ШАРІЯ";

Теплова Яна Сергіївна, 1980 року народження – від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;

Турко Інна Миколаївна, 1990 року народження – від Політичної партії "ГОЛОС", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;

Хаустов Станіслав Вікторович, 1988 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ";

Шаповал Діана Русланівна, 2000 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ФАКЕЛ".

Секретар засідання Центральної виборчої комісії В. ГЛУЩЕНКО