У Херсоні завершився XXIII Міжнародний фестиваль "Мельпомена Таврії"

11 вересня у Херсоні завершився XXIII Міжнародний фестиваль "Мельпомена Таврії". Протягом фестивальних днів у Херсоні побували представники 37 театрів із 8 країн світу: Польщі, Білорусі, Вірменії, Португалії, Туреччини, Грузії, Румунії та України.

У рамках фестивалю вистави, майстер-класи, творчі зустрічі та покази фільмів відбувалися щодня з 3 по 11 вересня. Основна програма складалася з 40 подій, 40 виступів літературної сцени та 7 майстер-класів у межах освітньої платформи.

Під час фестивалю гості відвідали 20 локацій: 16 у Херсоні, 1 в області, 2 у Миколаєві та 1 в Новій Каховці. Це були вистави від класики до сучасних творів. У тому числі – інклюзивні, віршовані та вистави з піснями.

Експертна рада відзначила такі вистави великої сцени:

«Шинель» М. Гоголя. Київський національний академічний Молодий театр. «Пейзаж» О. Бєльського. Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху».Також відзнаки отримали такі вистави камерної сцени:

«Чез Стріндберг: Найсильніший + Парія» А. Стріндберга. СТВ - Театральна трупа Браги, Португалія . «Жили-були чиновники» К. Ірмака. Муніципальний театр Малтепе, м. Стамбул, Туреччина . «Стусанина» А. Боровенський на основі текстів та біографії В. Стуса. Театральна спільнота DSP. «Так казав Заратустра» КЛІМа. Львівський академічний молодіжний театр ім. Л. Курбаса. «Вай-Вай» Г. Ісраеляна. Театр «Форма» (Вірменія). «Зозуля» за повістю В. Шевчука. Український малий драматичний театр.Завершився фестиваль у сквері біля театру.

За підрахунками організаторів, на фестивальних заходах цьогоріч побували понад 15 000 глядачів.

Читайте також У Херсоні розпочався XXIII Міжнародний фестиваль "Мельпомена Таврії"