До бюджету Милівської громади надійшло понад 16 мільйонів гривень

За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі протягом січня - серпня 2021 року до місцевого бюджету платники податків Милівської сільської територіальної громади сплатили 16,4 млн гривень податків і зборів.

Традиційно в доходах місцевих бюджетів найбільшу питому вагу займає податок на доходи фізичних осіб – 6,5 млн гривень або 40% надходжень.

Також стабільно та суттєво поповнюють бюджет місцевої громади надходження податку на майно, якого сплачено 4,6 млн гривень.

Важливим джерелом наповнення місцевої скарбниці Милівської СТГ залишається єдиний податок. Його сплачують суб’єкти господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування. На 01.09.2021 ці надходження склали 3,1 млн гривень.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі наголошує на важливості своєчасної сплати податкових платежів до місцевих бюджетів, закликає бізнесменів відповідально ставитися до своїх зобов’язань і працювати в межах законодавства, а найманих працівників – утриматися від сумнівного неофіційного заробітку без майбутнього.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:

Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter