Юрисконсульта Каховської лікарні оштрафували за нетверезе керування

Під час зупинки він відмовився від медичного огляду.

Штраф у 17 тисяч гривень з позбавленням права керувати транспортними засобами протягом року. Таке покарання Каховський міськрайонний суд виніс юрисконсульту місцевої лікарні імені родини Панкеєвих за керування авто напідпитку. Про це йдеться в оприлюдненій днями постанові суду від 18 серпня, яка вже набрала законної сили.

Як вказано в постанові, юрисконсульта лікарні зупинили патрульні вночі 10 липня у Любимівці Каховського району через відсутність освітлення на номерному знаку автівки. Правоохоронці запідозрили, що водій був нетверезим і запропонували йому зробити алкотест і пройти медогляд у лікарні. Однак той відмовився.

Через деякий час він надав поліції самостійно зроблені в лікарні аналізи, які показали, що юрисконсульт вночі 10 липня нібито був цілком тверезим. Однак суд критично поставився до цього документу, задовольнившись більше ніж достатньою кількістю доказів винуватості водія.

“Під час спілкування з поліцейськими в службовому автомобілі факту вживання ним алкоголю в день керування автомобілем він не заперечував, пояснюючи, що він «дійсно, трошки випив» і пропонував поліцейським «залагодити питання», — вказано в постанові суду.

За даними порталу “Судова влада України”, винним у вчинені адміністративного правопорушення виявився Едуард Блищик — екс-керівник каховського водоканалу та Коробківського сільського комунального підприємства. Восени 2020 року він балотувався до Каховської міськради депутатом від партії “Опозиційна платформа — за життя”.

Олександр ПІТОЄВ.