У Херсоні затримали злочинний дует батька та сина, які здійснили 22 крадіжки: подробиці та фото

У Херсоні судитимуть 54-річного батька та його 25-річного сина, які підозрюються у десятках квартирних крадіжок на загальну суму 400 тис. грн. Про це повідомив у Фейсбуці начальник поліції Херсонської області Олександр Прокудін.

Минулого року оперативники вже затримували зухвалих злодіїв разом з подільником, але суд відпустив їх під заставу у 425 тис. грн за кожного. Вони заплатили "викуп" та, знаходячись під слідством, компенсували "непередбачувані витрати" новими крадіжками.

Починаючи з травня цього року одесити, узявши іншого "компаньйона", приїжджало до Херсона на вихідні і свята, щоб здійснювати квартирні крадіжки на перших і других поверхах багатоповерхівок шляхом віджиму пластикових вікон. Зловмисники, яких також розшукували правоохоронці Одеси, Вінниці, Хмельницького, Житомира та Львова, були обачні й їхнє "знешкодження" кілька разів зривалося. Але "домушники" все ж були затримані 12 вересня. Підозрюваних затримано в порядку ст.208 КПК України і доставлено до ІТТ.

ASPI news інформувало, що шахраї заволоділи 3 мільйонами євро латвійського банку. До шахрайської схеми можуть бути причетні особи, у тому числі громадяни України, які пов’язані з компанією-нерезидентом, створеною за законодавством Швейцарської Конфедерації, та рядом українських товариств. Раніше повідомлялося, що у Києві троє шахраїв заволоділи квартирами іноземних інвесторів на 51 мільйон гривень.