Команда проекту «Крим. 25 років боротьби за Україну» запрошує на презентацію циклу програм

Команда проекту Рік 1999. Нова доба."

Захід відбудеться 15 вересня 2021, о 14-00 ( м. Херсон, вул. Некрасова, 29 (на розі вул. Некрасова та пр. 200 років Херсону, орієнтир магазин ), ІІ поверх.

- це цикл документальних програм про політичну історію Криму та те, як саме Крим наповнювався українським змістом з перших років незалежності України і до сьогодення. Під час обговорення ви зможете подивитися найбільш яскраві фрагменти з фільмів, зануритися в атмосферу 90-х, - початку 2000 років минулого століття та взяти участь в дискусії про актуальні проблеми новітньої історії України та боротьби за український Крим.

Спікери:

Ібрагім Сулейманов - автор ідеї, режисер та ведучий фільму.

Рустам Авдєєв - керівник проекту.

Дементій Білий - сценарист та редактор.

Довідка: Документальні програми побудовані на архівних матеріалах та на спогадах безпосередніх учасників подій. Наразі випущено серії про події з 1991 по 1999 рр. В найближчі дні очікуються прем'єри одразу трьох наступних серій, про події 2000 - 2002 років. Всі серії знаходяться у вільному доступі.

Програми випущені за підтримки Українського Культурного Фонду. Позиція Українського Культурно Фонду може не збігатися з думкою авторів.

На захід запрошуються державні органи влади, що опікуються проблематикою Криму, громадські організації, робота яких пов'язана з Кримом, правозахисні організації, які відстежують ситуацію в АР Крим, Представники Меджлісу кримськотатарського народу, представники центральних та місцевих ЗМІ, представники Херсонської ОДА та Херсонської міської ради, фахівці з історії, студенти факультетів журналістики та історії ХДУ.

Після презентації передбачена дискусія з авторами та кава-брейк з елементами кримськотатарської національної кухні.

Перед презентацією, відбудеться відкриття нового публічного простору Кримськотатарського Культурного Центру - Рустем Єміратлі.

Вхід - вільний.

*Стільці на заході будуть розміщені на безпечній відстані один від одного.

Для довідок: 050 55 40 656.