На Херсонщині благодійники допомагають рятувальникам

Допомогу від Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» отримує державно-пожежна рятувальна частина, що в смт Велика Олександрівка.

"Ми вдячні представникам Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за те, що оперативно відреагували на наше прохання та допомогли! Ми завжди пам'ятатимемо ваше добро», - начальник 7 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Херсонській області Володимир Захаренко.

Представники Фонду швидко відреагували на прохання керівництва і придбали рятувальникам бронежилет та каску 4-го класу захисту. Дане знаряддя допоможе працівникам ГУ ДСНС ідентифікувати вибухово-небезпечні предмети без шкоди для здоров'я.

«Працівники ГУ ДСНС України, рятуючи життя інших, нерідко ризикують власним, допомагають у надзвичайних ситуаціях та рятують від біди. Тож ми, у свою чергу, маємо подбати про те, аби під час чергового виклику, кожен з рятувальників мав необхідний комплект захисту для безпечного виконання своїх обов'язків. Давайте дбати один про одного!», - закликав голова однойменної з Фондом партії Геннадій ЛАГУТА.