Херсонці стали кращими в унікальній мілітарній грі «Вояцький дух»

Херсонська обласна рада

Традиційно в 169-му Навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ «Десна» імені Ярослава Мудрого пройшла Всеукраїнська військово-патріотична гра «Вояцький дух».

Це – унікальна мілітарна гра для патріотичного юнацтва віком від 14 до 17 років, яке марить військовою службою і готове в майбутньому стати на захист України.

У грі взяли участь 30 команд (180 учасників) із 20 областей України.

Комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради був представлений у грі командою гуртка «Джура» під назвою рій «Турбаї», до якої увійшли здобувачі освіти Виноградівського ЗПЗСО ім. О. М. Соценка, керівник команди – Меркотан Сергій Валентинович, заступник керівника – Подлєсна Тетяна Вікторівна.

За результатами змагань рій «Турбаї» зайняв три призових місця:

І місце – фізична підготовка;

ІІ місце – візитівка;

ІІІ місце – метання гранати.

Учасникам команд були вручені пам’ятні дипломи, брендові маски гри та календарі на 2022 рік «Вояцький дух». Командам, які показали кращі результати на етапах, були вручені грамоти.

Також у рамках змагань відбулася національно-патріотична екскурсія. Учасники мали змогу відвідати Національний музей історії України у Другій світовій війні та ознайомитися з експозиціями АТО.