Мешканці Великокопанівської громади лишають в лісосмугах гнилі овочі

Херсонщина за день

Великокопанівська сільська рада закликає мешканців громади дотримуватись правил благоустрою. Про це йдеться у повідомленні на сайті громади.

«З приходом осені всі мешканці громади починають активно прибирати свої земельні ділянки, адже кожному хочеться чистоти біля своїх будинків та на земельних ділянках. Але на жаль деякі мешканці нашої громади, мабуть, не зовсім розуміють, що сміття потрібно вивозити на сміттєзвалище, а не залишати свій непотріб у лісосмузі! Чого там тільки не побачиш: гнилі овочі, поліетиленова плівка, використане крапельне зрощення і навіть використану постільну білизну.

На цьому тижні працівниками земельного відділу сільської ради було здійснено виїзд на територію Великокопанівської громади та складені адміністративні протоколи на порушників.

Сільська рада попереджає і наполегливо закликає всіх: вивозьте своє сміття на сміттєзвалище! Давайте будемо поважно ставитись до навколишнього середовища та наших населених пунктів! Поводьтеся цивілізовано зі сміттям та дотримуйтесь правил благоустрою!», - повідомляють працівники апарату сільради.