В Херсонській обласній раді відбулась презентація виставки «Творчі роботи учнівської молоді з нагоди Дня захисників та захисниць України»

Херсонська обласна рада

Сьогодні у Херсонській обласній раді відбулась презентація виставки «Творчі роботи учнівської молоді з нагоди Дня захисників та захисниць України».

Вихованці двох обласних центрів творчості учнівської молоді представили свої кращі роботи. Це плід праці учнів КЗ Херсонський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді та КЗ Херсонський обласний центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді.

На виставці було презентовано роботи зі стендового моделювання військової техніки та фотовиставку за підсумками проведення заходу «Покровський гарт» (відкритого військово-спортивного вишкіл учнівської молоді Херсонщини). Вихованці та керівники центрів учнівської молоді розгорнули тематичну виставку присвячену до Дня захисника України. Це свято нероздільно пов’язане із розвитком війська та військових традицій. Саме тому у роботах гуртківців переважала військова та патріотична тематика.

На презентацію завітав перший заступник голови-керівник виконавчого апарату облради Юрій Соболевський.

«Заклади позашкільної освіти мають велике значення для всебічного виховання дітей. Адже позашкільна робота спрямована на здійснення завдань виховання підростаючого покоління. На сьогоднішній день головна ціль викладачів – це відтягнути наших дітей від екранів смартфонів, планшетів і телевізорів та витягнути їх за межі соціальних мереж, щоб вони не втрачали зв'язок з реальністю, з природою та соціумом», – зазначив Юрій Соболевський та додав, що неодмінно такі виставки показують: викладачі позашкільних закладів приділяють значну увагу соціально-патріотичному та військово-патріотичному вихованню майбутнього покоління дітей та молоді.

У ході заходу Почесною грамотою обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток дитячої науково-технічної творчості та позашкільної освіти, патріотичне виховання молоді Херсонської області нагороджено:

Валерія Мартакова – керівника гуртків комунального закладу « Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» ХОР.

Микола Руденко – завідувач військово-патріотичного відділу КЗ « Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» ХОР.