У Білозерській громаді заборонили проводити масові заходи

Український південь

Таке рішення було прийнято на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і пов`язане з погіршенням епідеміологічної ситуації в регіоні.

За результатами засідання комісія вирішила: У зв’язку зі збільшенням чисельності хворих на Covid – 19 серед населення, з 11 жовтня на території Білозерської ТГ забороняеться: Проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів, в тому числі проводити будь-які заходи, присвячені Дню населених пунктів Білозерської об’єднаної територіальної громади. Начальнику Управління освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради Херсонського району Херсонської області Козльонковій Ірині Ярославівні забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед працівників закладів освіти щодо протиепідемічних заходів та рекомендаційно-роз’яснювальну роботу щодо вакцинування.

Старостам Білозерської територіальної громади, а саме Спіциній І.В., Федаку А.О., Івченку О.О., Шевченко Л.В., Тернаській Я.В., Щербині С.С. забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення Т. – Балківського, Миролюбівського, Надеждівського, Правдинського, Кізомиського, Дніпровського старостинський округів щодо протиепідемічних заходів та рекомендаційно-роз’яснювальну роботу щодо вакцинування проти захворюванності на Covid – 19.

Активізувати роботу COVID – патруля, а саме провести інформаційно-роз’яснювальну роботусеред населення, приватних підприємців, релігійних та інших закладів щодо дотримання карантинних обмежень на території Білозерської селищної ради.

COVID – патрулю проводити інформаційнно-рекомендаційні заходи населенню щодо необхідності вакцинації проти короновірусної інфекції.

Секретарю комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій забезпечити висвітлення протоколу на офіційному сайті та на інформаційній дошці Білозерської селищної ради. Білозерська селищна рада