У Великокопанівській громаді проводять заходи до Дня українського козацтва та Дня захисника України

Український південь

6 жовтня у Центрі розвитку громади Великокопанівської сільської ради відбувся захід до Дня українського козацтва та Дня захисників та захисниць України, у якому прийняли участь працівники сільської ради, педагог-організатор Великокопанівської загальноосвітньої школи Олександра Шашкевич, учні 9 класів та краєзнавці нашої громади.

На цьому заході всі присутні поринули у захопливі факти з історії заснування Олешківської січі та спогади про кошового отамана Констянтина Гордієнка. Також цікавою стала інформація про туристичні маршрути на Олешківську та Кам’янську січ, а також розповідь про сучасних козаків та їхній вклад у розвиток патріотичного руху сучасної України.

Дуже цікавим стало знайомство із капеланом 57 бригади Олександром Довгим та отаманом Олешківського козацтва Олегом Бойком. Капелан розповів про життя в зоні АТО, справжню відвагу на передовій та втрати друзів.

Захід видався дуже насиченим, а все почуте вкотре довело, що українці - нескорений і незламний народ, народжений бути вільним на своїй землі.

Великокопанівська ТГ