«Естафета морських поколінь 2021» у Херсоні відбудеться 14 жовтня

Херсонщина за день

У Херсоні 14 жовтня відбудеться «Естафета морських поколінь 2021», яку щорічно організовує для посвяти в курсанти Херсонська державна морська академія. Про це йдеться на сторінці ВНЗ у соцмережі.

«Організатори свята «Естафета морських поколінь 2021» на 100% охоплені вакцинацією від COVID-19. Учасники урочистої ходи крокуватимуть, дотримуючись безпечної соціальної дистанції. Захід відбудеться із виконанням усіх протиепідемічних вимог та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я. Просимо усіх, хто бажає розділити з нами свято, відповідально ставитись до власного здоров’я і не наражати себе та інших на небезпеку: вдягти захисні маски та спостерігати за дійством, дотримуючись безпечної дистанції», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що напередодні на сайті міської ради зявилося повідомлення, що в Херсоні з 00:00 п’ятнадцятого жовтня буде встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення 12 жовтня, прийняла й проголосувала Всеукраїнська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.