Сергій Козир привітав учасників «Естафети морських поколінь»

Перший регіональний

Кандидат у народні депутати по 184 округу від партії «Слуга народу» та голова Херсонської ОДА Сергій Козир долучився до відкриття чергової сторінки «Естафети морських поколінь» Херсона та нашої області.

837 курсантів Херсонської морської державної академії сьогодні, 14 жовтня 2021 року, присягнули на вірність Україні, своїй професії та морським традиціям.

Посвята у курсанти завжди зворушлива та красива подія. Саме у Херсоні, майже 200 років тому, розпочалася підготовка фахівців у першому на території України морському навчальному закладі. За цей час його випускниками стали більше 75 тисяч моряків. І, щороку, цю традицію гідно продовжують молоді фахівці.

Привітати майбутніх підкорювачів морів та океанів, на набережній у парку Слави, зібралися їх рідні та друзі, викладачі академії та жителі міста.

“Херсонська державна морська академія ніколи не зупиняється на досягнутому, стрімко зростає та розширює нові кордони, як у тісній співпраці з міжнародними партнерами так і у працевлаштуванні випускників. Тож щиро бажаю викладачам та курсантам завжди йти впевнено до нових вершин,” – зазначив Сергій Козир.

Символічно, що день присяги співпав із Днем українського козацтва, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника і захисниці України.

“Від щирого серця бажаю бути вірними присязі, а Покрова Святої Богородиці нехай завжди оберігає. Гідно несіть прапор країни!” – привітав всіх присутніх Сергій Козир.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в Ютубі, Telegram та Instagram.

The post Сергій Козир привітав учасників «Естафети морських поколінь» appeared first on Перший регіональний.