Комп’ютерний шахрай з Нової Каховки отримав вирок суду

Online Нова Каховка

Вироком Новокаховського міського суду Херсонської області до чотирьох років позбавлення волі з іспитовим строком два роки засуджено місцевого мешканця, який через акаунт на сайті торгівельного майданчика в мережі Internet "торгував" запчастинами для комп’ютерної техніки.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на nkm.ks.court.gov.ua.

Своїм потенційним клієнтам він пропонував придбання запчастин з повною попередньою оплатою її заявленої вартості шляхом електронного переказу на банківські картки. При цьому ніяку техніку покупцям він не відправляв, оскільки фактично нею не володів та не розпоряджався.

Згідно з матеріалами обвинувачення, загалом за придбання складових комп’ютерної техніки потенційні покупці перерахували 8360 гривень. Завдані збитки обвинуваченим було добровільно відшкодовано.

Вказане кримінальне правопорушення передбачає кримінальну відповідальність визначену частиною третьою статті 190 Кримінального кодексу України, а саме: заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки.