Перший заступник голови Херсонської облради сподівається на вихід з червоної зони карантину найближчим часом

Херсонці

Про це перший заступник голови Херсонської обласної ради Єгор Устинов заявив сьогодні, 22 листопада на селекторній нараді в Херсонській облдержадміністрації.


За тиждень Херсонщина може вийти на жовтий рівень епідемічної безпеки. В області значно знизився відсоток захворювань на COVID-19 та рівень госпіталізації. Протягом вихідних в області зафіксовано 246 нових випадків ковіду, у той час, як за минулі вихідні цей показник складав – 394 особи.


Заслугу такої позитивної динаміки перший заступник голови Херсонської обласної ради Єгор Устинов вбачає у злагодженій роботі керівництва Херсонської облдержадміністрації, обласної ради та керівників територіальних громад:


«Минулого тижня я звертав увагу на те, що, зокрема, у херсонський торгово-розважальних центрах не дотримуються карантинних обмежень – не перевіряються сертифікати, ігноруються маски, соціальна дистанція. Говорили також і про необхідність покращення роботи ковідних патрулів як в обласному центрі, так і в територіальних громадах.


Я знаю, що була проведена колосальна робота і головою облдержадміністрації, і профільними заступниками, і керівниками територіальних громад. Саме завдяки цьому за тиждень Херсонщина вийшла не те, що на помаранчевий, а на жовтий рівень епідеміологічної безпеки. Сподіваюсь, найближчим часом нашу область виключать з червоного списку», – зазначив Єгор Устинов.


Попри це, перший заступник закликав жителів області і надалі дотримуватись карантинних обмежень, вакцинуватись та використовувати засоби індивідуального захисту.


Херсонська обласна рада