24 листопада - засідання виконкому міськради

МОСТ

24 листопада о 10:00 відбудеться засідання виконкому міськради.

Відповідне розпорядження підписано міським головою Ігорем Колихаєвим.

На порядок денний винесено питання:

1. Про розробку Архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Херсона та Порядку погодження паспортів опорядження фасадів будівель, будинків та споруд в місті Херсоні.

2. Про уповноваження посадових осіб Інспекції з контролю за благоустроєм Херсонської міської ради розглядати справи про адміністративні правопорушення щодо порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів та проводити тимчасове затримання транспортних засобі

3. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди (павільйону), без належно оформлених дозвільних документів, розташованої біля будівлі за адресою: вул. Кременчуцька, 93 у м. Херсоні.

4. Про затвердження відкоригованого Плану роботи Інспекції з контролю за благоустроєм Херсонської міської ради на 2021 рік за КПКВК 1417693 .

5. Про затвердження Плану роботи Управління маркетингу міста і туризму Херсонської міської ради та комунального підприємства .

6. Про затвердження фінансового плану міського комунального підприємства на 2021 рік.

7. Про надання дозволу на внесення змін до проєктно-кошторисної документації.

8. Про оформлення типового зовнішнього архітектурного вигляду тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території Херсонської міської територіальної громади.