В Херсонській обласній раді відбулася презентація виставки «Художнє сузір’я Херсонщини»

Херсонська обласна рада

Сьогодні у Херсонській обласній раді з нагоди святкування 50-річчя від дня заснування Херсонської обласної організації Національної спілки художників України відбулася виставка картин.

Привітати художників та організаторів з відкриттям персональної експозиції прийшли прихильники сучасних митців, працівники обласного художнього музею та працівники Херсонської обласної ради. Щирі вітання надійшли і від голови Херсонської обласної ради Олександра Самойленка.

На презентацію завітав перший заступник голови-керівник виконавчого апарату Херсонської обласної Юрій Соболевський та перший заступник голови обласної ради Єгор Устинов.

«Херсонська обласна рада є частиною культурного простору нашої області. Ми із задоволенням надаємо можливість використовувати приміщення обласної ради і обласної державної адміністрації як виставковий зал. Адже дуже значна кількість і представників центральної влади та іноземних представників, які приходять до нас мають гарну можливість ознайомитись з роботами наших митців», – зазначив Юрій Соболевський.

«Це не перша виставка, яка проходить в стінах обласної ради, і я радий, що наші митці розміщують тут свої роботи. Таким чином сувора адмінбудівля стає частиною творчого процесу. Переконаний, що людям, які відвідують цю будівлю, так само як і нам, тим, хто тут працює, приємно бачити таку красу», – додав Єгор Устинов.

У ході заходу Почесною грамотою обласної ради за потужний внесок у розвиток культури і мистецтва Херсонщини, підтримку художників, особливо молоді та з нагоди відзначення 50-річчя з моменту заснування Херсонської обласної організації Національної спілки художників України нагороджено голову спілки Олександра Ковача.

«Художнє сузір'я Херсонщини» – це виставка творів херсонських художників, які зберігають у своєму високопрофесійному мистецтві національні традиції та гідно репрезентують нашу Херсонську область в Україні та світі. Виставка відзначається різноманіттям жанрів, значною кількістю імен, духом новацій та присутністю бадьорого духа молодості і сили.

В експозицію включені близько 70 творів живопису та графіки 36 авторів Херсонщини.

Продовжуючи кращі традиції українського і світового мистецтва прогресивні творчі сили Херсонщини наповняють свої твори новим змістом, використовують оригінальні авторські техніки та технології.

Відзначимо, що виставка відбувається в рамках кураторського проекту року «Мистецтво на зламі тисячоліть» за підтримки Херсонського обласного художнього музею ім. О.О.Шовкуненка.