Ігор Колихаєв затребував від голів райрад плани розвитку районів міста

Херсонці

Окрему нараду з головами районних у місті рад провів міський голова Ігор Колихаєв. Насамперед йшлося про систему взаємодії на наступний рік.


«У переважній більшості питань щодо благоустрою, прибирання та впорядкування я спираюся й спиратимуся на вашу думку. Голови райрад – це мери своїх районів. Чи не ви маєте бути в курсі всіх подій, що відбуваються на території вашого району? До вас у мене завжди безліч питань, і вони щодня зростають. Бо на наступний рік ми ставимо собі дуже масштабні завдання, і я розраховуватиму на вас», – сказав міський голова.


Так, голова Суворовської районної у місті Херсоні ради Андрій Задніпряний, голова Дніпровської районної в місті Херсоні ради Анатолій Толокнов і голова Корабельної районної в місті Херсоні ради Наталія Чорненька були майже одностайні: «місто» мало залучає «райони» до співпраці. Міський голова з цим погодився й поділився своїми планами щодо взаємодії.


Так, Ігор Колихаєв визначив для подальшої роботи голів райрад наступні пріоритети в сфері благоустрою міста:


– систематичне прибирання вулиць;


– оперативна ліквідація сміттєзвалищ;


– своєчасний догляд за деревами (обрізка, догляд тощо);


– освітлення;


– вчасна підготовка до наслідків зимового періоду на дорогах та тротуарах;


– тримати на контролі ситуацію з опаленням.


Крім того, міський голова неодноразово підкреслив: час приділити увагу приватному сектору.


«Багато років поспіль на приватний сектор мало хто звертав увагу: щось там люди самі собі роблять – та й добре. Ні, вони – такі самі платники податків, як і мешканці багатоповерхівок, і приділяти увагу їхнім проблемам – так само наша справа”, – сказав він. У зв’язку з цим голова доручив керівникам районів визначитися з першочерговими потребами мешканців приватного сектору в кожному районі.


До 1 грудня поточного року голови райрад мають надати Ігорю Колихаєву програму розвитку кожного району. Міський голова просить містян активно долучитися до цієї роботи, надавши пропозиції головам райрад.


Херсонська міська рада