На Херсонщині продовжують розширення FM-мережі Суспільного

МОСТ

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення визначила переможців чергового конкурсу на радіомовлення на FM-частотах. Нові частоти отримали Українське радіо, Радіо Промінь та Радіо Культура. Відтепер радіостанції Суспільного радіо мовитимуть ще у 32 населених пунктах України, зокрема у Василівці, Нижніх Сірогозах, Великій Олександрівці та Генічеську Херсонської області.

, - коментує член правління Суспільного, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін.

Українське радіо відтепер мовитиме в таких населених пунктах:Василівка (Херсонська обл.) - 95,8 FMНижні Сірогози (Херсонська обл.) - 91,7 FMРадіо Культура мовитиме в таких населених пунктах:

Велика Олександрівка (Херсонська обл.) - 91,4 FMГенічеськ (Херсонська обл.) - 101,8 FM, - зазначив директор департаменту з організації та розвитку мереж телерадіомовлення Суспільного Дмитро Грузинський.

Нагадаємо, що Нацрада відмовила НСТУ в конкурсі на частоту 107,4 FM у Києві.

Українське радіо Херсон мовить у прямому ефірі на приймачах: Херсон - 100,6 FМ, Василівка - 105,8 FМ, Чонгар - 100,7 FМ, Новотроїцьке - 102,8 FМ, Високопілля - 103,0 FМ та Скадовськ - 101,7 FМ. Також слухати Українське радіо Херсон можна на сайтах http://ukr.radio/radio-ks та https://ks.suspilne.media/live.

Суспільне мовлення - це найбільша мережа телерадіоканалів та цифрових платформ в Україні, які незалежні від владних чи бізнесових структур. В Херсонській області - це телеканал UA: ХЕРСОН і радіо Українське радіо Херсон.