”Поліцейська академія для школярів” відкрилася у Херсоні

Перший регіональний

”Поліцейська академія для школярів” відкрилась на базі управління патрульної поліції в Херсонській області.
Вчора, 24 листопада 2021 року, інспектори займалися з учнями Херсонської НВК “Дошкільного навчального закладу – спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназії” № 56.

Серед основних завдань — проведення лекцій для підлітків, курс самооборони, розроблення й розповсюдження профілактичних матеріалів та створення ”соціального патруля”.
Охоронці порядку розповіли про структуру, роль та функції патрульної поліції. Наголосили куди треба звертатися про допомогу за захистом прав дитини.
Також, для школярів поліцейські показали, як захистити себе у разі нападу на вулиці, на що треба звертати увагу під час затримання зловмисника і які базові предмети необхідні для роботи патрульного.

Діти одягали бронежилети, захисні елементи, шоломи, користувались рацією та світлозвуковою сигналізацією. Тож вони максимально занурились в роботу інспекторів.
В поліцейській академії школярі зможуть відчути себе справжніми патрульними, адже майже всі хлопці й дівчата висловили своє бажання стати поліцейськими.
По закінченню курсу вони отримають сертифікати, як “курсанти”. На базі своєї школи учні будуть співпрацювати, як “рівний-рівному”.