На Херсонщині військовий-хабарник домовився з прокурором і відбувся штрафом

depo.ua

Це – не перший випадок у регіоні, коли хабарництво в армії виявлялося працівниками правоохоронних органів. Офіцера, який брав хабарі за заохочення, викрили у вересні.

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на 368.media.

Про те, що командир 4-го артилерійського дивізіону 40-ї артбригади визнав провину в корупції, йдеться у вироку Чаплинського райсуду Херсонської області.

За 6 тис. гривень командир обіцяв клопотати про заохочення для трьох військовослужбовців з нагоди дня заснування бригади.

Гроші виходили на банківську картку. Спочатку дії військового кваліфікувалися за ч.3 ст.368 КК — йшлося про отримання неправомірної вигоди, поєднаної з вимаганням. За такий злочин передбачено від 5 до 10 років позбавлення волі.

У ухвалі про запобіжний захід зазначено, матеріали справи вказували на систематичність здирництва та отримання неправомірної вигоди.

До суду надійшла угода про визнання винності з м'якішою кваліфікацією за ч.1 ст.368 КК, тобто без ознаки здирництва. Прокурор та обвинувачений домовилися про покарання у розмірі 59,5 тис. гривень штрафу.

Нагадаємо, справу передали до суду у вересні.