Херсонський державний університет став першим ЗВО в області «без паперів»

Херсонщина за день

Херсонський державний університет поступово переходить у режим «без паперів». Нещодавно три університетські відділи приєдналися до програми «Дія.QR», що має на меті спрощення процедури документообігу. Про це повідомляє заступник голови Херсонської ОДА Павло Кулик.

Серед цих структурних підрозділів – Приймальна комісія, Студентське містечко та договірний відділ Херсонського державного університету. Основна мета програми «Дія.QR» – не робити копії документів. Просто відсканувавши QR-код можна надати копію цифрового документу через застосунок «Дія» до відділів Херсонського державного університету.

Як же працює «Дія.QR»? Для початку користувач має запустити застосунок «Дія» та відсканувати QR-код, що розміщений у відповідному структурному підрозділі університету – Студмістечку, договірному відділі чи Приймальній комісії. Надалі «Дія» автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів. Після підтвердження документи з електронним підписом надійдуть на адресу відповідальної особи у відділі.

Наразі в Qr-кодах зашифровано чотири документи:

– біометричні паспорти (ID-картка та закордонний паспорт);

– картка платника податків;

– довідка ВПО;

– свідоцтво про народження.