У новокаховському ліцеї обвалилась частина відремонтованої стелі

Новий день

Її переробили протягом дня.

У вестибюлі ліцею №10 Нової Каховки 10 січня обвалилась частина щойно відремонтованої підвісної стелі. Оскільки це сталось під час уроку, ніхто не постраждав. Відео з проваленою стелею поширили у соціальних мережах.

Капітальний ремонт приміщення вестибюлю ліцею вартістю 440 тис. грн завершили незадовго до нового року. Виконавцем робіт за результатами тендеру був місцевий підприємець Руслан Дрегваль. За даними YouControl, він був виконавцем багатьох робіт у закладах освіти, культури та медицини у Новій Каховці і Таврійську. Також він займався ліквідацією наслідків пожежі в житловій багатоповерхівці в Новій Каховці на вул. Букіна, 20 у 2020 році.

— Замовником робіт був сам ліцей №10, оскільки наші заклади освіти вже давно є самостійними і самі розпоряджаються бюджетними коштами, — прокоментувала начальниця відділу освіти Новокаховської міськради Лілія Микитенко. — Подібні моменти часом трапляються під час ремонтів, але нічого страшного в них нема. Так і в цьому випадку: директор ліцею одразу ж звернувся до підрядника і він протягом дня розібрав стелю і зробив усе заново.

Олександр ПІТОЄВ.