Свіжий ремонт: у школі Нової Каховки обвалилася стеля

ТСН

У Новій Каховці Херсонської області обвалилася стеля в школі №10

Про це повідомив один з місцевих Telegram-каналів.

Стеля почала "посипалася" у холі навчального закладу під час уроку. Саме тому в результаті інциденту ні учні, ні вчителі не постраждали. На відео видно, що не витримали плити на кількох метрах. Втім, на якому поверсі стався обвал, не повідомляється. До слова, у школі їх три.

"У школі Нової Каховки учні так старанно гризли граніт науки, що стеля у холі не витримала і обвалилася", – написали адміністратори каналу.

Канал також повідомляє, що у школі нещодавно зробили ремонт. В системі публічних закупівель Prozorro є інформація про закупівлі закладом робіт з капітального ремонту вестибюля. Термін дії договору від 1 грудня 2020 до 31 грудня 2021 року. Сума оплати становила 440 тисяч гривень.

Як повідомлялося, у місті Генічеськ на ремонт школи № 4 з бюджету витратили 2 млн 440 тисяч гривень. Однак приміщення для перебування дітей наразі непридатне - на стінах з’явилися грибок та пліснява. Через те, що тендер провели восени ремонтні роботи, пов’язані із зняттям покрівлі, проводилися під час сирої погоди, що призвело до значних проблем.

Читайте також:

Скандал зі зламаною рукою і замороженою рибою набирає обертів: вчителька провину не визнає, мати школярки йде до суду

"У кожного свій окомір": у Мережі показали сумні варіації на страви з меню Клопотенка, якими годують дітей у школах

Виплатили зарплату і повернули до школи: на Волині невакцинована від COVID вчителька виграла суд