Військові подарували книги для дітей сільській бібліотеці на Херсонщині

АрміяINFORM

Днями військовослужбовці угруповання військ, що несуть службу на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, подарували бібліотечку науково-пізнавальної та патріотичної літератури для юних користувачів Першопокровської сільської бібліотеки.

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

— Ми впевнені, що подаровані книжки сприятимуть патріотичному вихованню школярів прикордонного регіону, — зазначив офіцер групи цивільно-військового співробітництва угруповання військ полковник Роман Хоменко.

На жаль, з огляду на карантинні обмеження, військовослужбовці не змогли зустрітися з дітьми, а передали книги бібліотекарці Першопокровської сільської книгозбірні Марині Рагімовій та старості села Євгенові Васильченку.

— Ми дуже вдячні нашим захисникам за подаровані книги. Адже наша молодь цікавиться історією і традиціями своєї Батьківщини. Нам потрібно задовольняти їхню потребу в сучасній літературі. Тож вважаю, що виховання повинно починатися з вивчення свого коріння, традицій національної свідомості, української книги, — зазначила Марина Рагімова.