Білозерська селищна рада запрошує студентів та фахівців розробити своє рішення щодо розвитку малого підприємництва в громаді

Український південь

Про це повідомляє інформаційне видання «Український Південь» з посиланням на сайт «Громадський простір». У повідомленні йдеться про наступне:
«Білозерська селищна рада Херсонської області спільно з громадською організацією «Білозерський центр регіонального розвитку» розробила кейс кейсу «Розвиток малого підприємництва в громаді: креативні професії майбутнього» для чемпіонату в рамках Школи відкритих інновацій від CASERS.
Білозерська громада запрошує студентів та фахівців запропонувати свої відповіді на такі питання:
- Як провести навчання мешканців, щоб допомогти їм опанувати професію, отримати роботу та зареєструвати ФОП?
- Які активності може проводити керівництво громади для того, щоб через 1-3 роки в громаді значно збільшилась кількість ФОПів, які сплачують податки до місцевого бюджету?
- Як громаді популяризувати креативні професії та віддалений фриланс?
Умови участі:

Брати участь можна індивідуально або в команді до 3 осіб. Персональна реєстрація для всіх учасників на платформі casers.org: https://casers.org/

Цей кейс буде цікавим для студентів та випускників у сфері менеджменту та HR, але це не обмежує участь інших зацікавлених професіоналів, які б хотіли прокачати свої знання та навички і допомогти громаді знайти цікаві рішення для її розвитку

Що отримають учасники?

досвід вирішення реальної бізнес-задачі;

можливість застосувати здобуті в університеті знання на практиці та запропонувати стратегію навчання жителів громади креативним професіям майбутнього

можливість на реальному проєкті розвинути свої hard-skills та soft-skills;

всі учасники, які подадуть рішення, отримають сертифікат про вирішення кейсу.

А команда переможців отримає подарунки – можливість познайомитися з нашою громадою: відвідати унікальні інтерактивні експозиції в Білозерському музеї, набратися емоцій від прогулянки на каяках, скуштувати місцеві крафтові сири на екофермі та славетні білозерські вина, які здебільшого відправляються на експорт та відомі своєю якістю.
ПРО КЕЙС
Розвиток Білозерської селищної громади, що на Херсонщині, залежить від розміру місцевого бюджету. Його наповнюють бюджетні установи, малі підприємства у сфері торгівлі, послуг та сільського господарства. Але надходжень не вистачає, громада отримує допомогу (дотації) від держави. Якщо більше мешканців будуть займатися підприємництвом або фрилансом, громада буде швидше розвиватися і рівень життя для кожного мешканця підвищиться.
Ми шукаємо рішення, які допомогли б нашим жителям опанувати нові, креативні професії, які б їм забезпечили гідну оплату праці, а місцевому бюджету — наповнення. Це допоможе фінансувати роботу освітніх, медичних, культурних установ.
Наш кейс — про стратегію інформування, мотивації та залучення жителів до навчання професіям майбутнього та започаткування малого бізнесу (ФОП)».