У Херсоні в Центрі екологічної інформації грають у екологічні настільні ігри

Херсонці

У Херсоні Центр екологічної інформації створено в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара. Саме у новому році Центр екологічної інформації Гончарівки не залишає наших користувачів без подарунків. Ми раді повідомити про надзвичайно цікаве поповнення – у нашому Центрі нарешті з’явилося 6 неймовірно захоплюючих екологічних настільних ігор.


Ще навесні співробітниці Екоцентру взяли участь у конкурсі стартапів «Екомрія» від Всеукраїнської благодійної організації «Інститут місцевого розвитку». Влітку нам повідомили, що ми стали одними з переможців і у якості призу запропонували замовити 6 різноманітних екологічних настільних ігор для користувачів бібліотеки.


Отже в Центрі екологічної інформації на вас чекають такі ігри: «Keep cool!» («Не гарячкуй!»), «Кодові імена», «Зелене місто майбутнього», «Мережа життя», «Румі-куб» та «Еко-мемо». Вони дуже азартні та цікаві і змушують забути про все навколо, коли в них граєш..


Однією із умов проекту була співпраця Екоцентру з Херсонською спеціальною ЗОШ-інтернатом І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради. В цьому закладі навчаються учні з порушеннями слуху, а саме 102 дитини. Книгозбірня збирається подарувати школі 2 екологічних гри, «Еко-мемо» для юних підопічних інтернату та «Мережу життя» для дітей старшого віку. Ці ігри ми завбачливо замовили у кількох екземплярах, щоб і користувачі Центру екологічної інформації мали змогу грати і, щоб учні ЗОШ-інтернату без «настолок» не лишилися.


Тож запрошуємо усіх охочих долучитися до створення Клубу настільних ігор! Орієнтовно гратимемо раз на місяць, але у перспективі зустрічі можна буде проводити частіше. Телефони для запису (0552)22-44-30 або (099)110-66-58