У Новокаховській МТГ спільними зусиллями влади та податківців легалізовано працю близько 200 працівників

Online Нова Каховка

Днями у Новій Каховці відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення у територіальній громаді.

Про це редакції Online НК повідомили у прес-службі податкової інспекції Херсонщини.

На засіданні, яке відбулось під головуванням заступника міського голови Володимира Арнаута, були підбиті підсумки проведеної роботи за минулий рік.

У 2021 році робочою групою було проведено 65 рейдів: проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з 943 суб’єктами господарювання; виявлено 193 неоформлених найманих працівників; кількість найманих осіб, праця яких була легалізована - 182.

За інформацією Новокаховської ДПІ ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі сума додаткових надходжень до бюджету в результаті виявлення неоформленої найманої праці становить 1325,0 тис. грн. Проведено обстеження 26 суб’єктів господарювання в аграрному секторі. За результатами проведених обстежень виявлено 81 неоформлених найманих працівників.

До Головного управління Держпраці у Херсонській області протягом року УПСЗН направило інформацію стосовно 82 суб’єктів господарювання, у яких робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення було виявлено факти нелегального працевлаштування.

Мета робочої групи – привернути увагу населення до проблем нелегальної зайнятості, надати інформацію про ризики неоформлених трудових відносин та роз'яснення громадянам діючих норм трудового законодавства.