Студент херсонського вишу разом з братом врятували школярку

Український південь

Про це повідомляє інформаційне видання «Український Південь» з посиланням на Фейсбук-сторінку Херсонського державного аграрно-економічного університету. У повідомленні йдеться про наступне:

«Героїчним вчинком відзначився Богдан Білоконь – студент третього курсу агрономічного факультету Херсонського державного аграрно-економічного університету, який разом з братом Данилом та односельцем Русланом Брагіним у своєму рідному селі Старосілля врятували 13-річну односельчанку школярку Альбіну, яка провалилася скрізь лід та тонула в крижаній воді річки Інгулець.

Наразі подання до центрального главку на трьох сміливців із с. Старосілля (колишній Великоолександрівський район) готує ГУ ДСНС у Херсонській області. Братів Богдана і Данила Білоконь та їхнього односельця Руслана Брагіна номінують на премію «Герой-рятівник року».

Вітаємо Данила, який не тільки відмінно навчається на майбутнього агронома, але й не побоявся ризикнути власним життям для порятунку життя своєї односельчанки. Ми пишаємось героїчним вчинком нашого студента!».