На Херсонщині окупанти зайнялися організацією плантацій коноплі — Соболевський

Громадське радіо

До злочинів загарбників у Херсонській області додався наркобізнес – російські військові та їхні прислужники в Генічеській громаді зайнялися організацією плантацій конопель.
Про це повідомив перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський у Facebook.
«У кожній країні є мафія, але тільки в росії у своєї мафії є своя країна. До всіх раніше відомих злочинів окупантів на території Херсонської області додався наркобізнес. Окупанти та їхні прислужники в Генічеській громаді зайнялися організацією плантацій коноплі, обіцяючи місцевим «аграріям» захист, відсоток із прибутку та посади у своїх «регіональних адміністраціях», – повідомив Соболевський.
Власне, це приблизно все, що може дати Херсонській області «русский мир», окрім пам’ятників радянської епохи, терору та дефіциту всього, зазначив перший заступник голови облради.
У Херсонській області загарбники та колаборанти намагаються створити систему обласних департаментів, посилюють фільтраційні заходи.

Читайте також: «Начинаем колоть — ни хр*на, положили под колесо ногу, проехали…» — СБУ публікує перехоплення розмови російських окупантів про катування полонених

Як свідчать перехоплення які публікує СБУ, російські окупанти займаються рекетом на Херсонщині, а у «вільний від роботи час» — пиячать, після чого влаштовують між собою перестрілки та «поножовщину».
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS