Олександрівський «Ворзель» достроково став переможцем чемпіонату Кіровоградської області з футболу (перша ліга) ДЮФЛКО
1 червня на центральному стадіоні імені Миколи Шишки у селищі Олександрівка пройшла чергова гра чемпіонату Кіровоградської області з футболу (перша
Шишка, футбол, Перемога, Селище, Червень