Кропивницькі дороги ремонтують згідно з затвердженими стандартами

Ямковий ремонт у Кропивницькому триває з початку року.

Так, ремонт шляхів обласного центру холодною асфальтобетонною сумішшю спеціалісти КП «Універсал-2005» розпочали ще в середині січня, поінформував під час брифінгу у міськраді сьогодні, 8 червня, керівник підприємства Віктор Панішко.

До середини березня на відновлення близько 76 квадратних метрів дорожнього полотна таким чином використали близько 10 тонн холодної асфальтобетонної суміші.

Згодом дорожники приступили до  ліквідації  ямковості з використанням асфальтобетону.

«У 2021 році ми вже відновили понад 2380 квадратних метрів дорожнього покриття на 55 вулицях обласного центру. Для цього було закупили майже 322 тонни необхідних матеріалів», – повідомив Віктор Панішко.

З кінця березня на дороги міста виїхав надійний помічних дорожників – установка ямкового ремонту доріг.  З її допомогою у Кропивницькому відновлено близько 1575 квадратних метрів транспортних магістралей.

«Роботи ми виконуємо згідно із затвердженими стандартами. Краї ям обов’язково підрубуємо або обробляємо з допомогою фрези. Потім ми її обдаємо емульсією, щоб суміш надійно пристала і не відпадала. Далі  – віброплита, яка ущільнює суміш», – додав Віктор Панішко.

Роботи з відновлення доріг триватимуть протягом усього літа.