У Кропивницькому на водогоні – аварія, воду підвозять за графіком

Аварійна ситуація на водопроводі виникла в районі перехрестя провулку Семенівського та вулиці Вознесенської у Кропивницькому ще вчора, 7 червня.

Жителі мікрорайону Кущівка спочатку мали слабкий тиск у кранах, а тоді вода зникла зовсім, поінформували в ОКВП "Дніпро - Кіровоград" (https://www.facebook.com/okvpdk/?__cft__[0]=AZU5LtZxmF7YVwGlEARCWqTCTd0CwBxoykLq6MkippYXGlTxZRPraQ-nky2zus5KWKI3VPWr9M-H6i2XFGNHZhgcodFywPo2l1b0SXHlKe3grms5_CM3pXLzIOb0zxRhIcPlUsYjCRVV_RiYN-tbM0yV7wfqPGt3jgnMyRmFJtBUmLkqZEiMdqicl7CNey03KOc&__tn__=-UC%2CP-R).

Причиною стала поздовжня тріщина довжиною 2 метри на чавунній трубі водогону, що живить цей житловий сектор. Усунення пориву ускладнюється, тому що тріщина – на ділянці, яка розташована майже у найнижчій точці системи водозабезпечення.

"Вчора відключили частину Кущівки, але вода довго стікає самопливом – виконувати зварювальні роботи чи заміну ділянки при наявності тиску води у трубі неможливо. Через низовину труба не спустошиться ніколи, але бригада чекатиме хоча б того рівня води, поки можна буде виконувати ремонт. Сьогодні відключили повністю весь мікрорайон і аварійна бригада Кропивницького ВКГ буде продовжувати роботи – орієнтовно до пізнього вечора. Просимо споживачів з розумінням поставитися до ситуації, графік підвозу води додається", – зазначили у пресслужбі водоканалу.