Вийшли з ладу насоси водозабору: в одному з мікрорайонів Кропивницького воду подають за графіком

Природна стихія і технічний стан системи водопостачання продовжують випробувати професійність спеціалістів комунального підприємства «Теплоенергетик» і терпіння мешканців селища Нового.

Учора, 8 червня, близько 17-ої відмовив уже другий насос водозабору, який качає воду до помешкань новенчан і всієї соціальної і промислової інфраструктури селища, повідомили в пресслужбі міської ради.

За інформацією директора КП Олександра Чельника, на підйомі води продовжує працювати лише один насос.

"Продуктивність роботи насоса становить 50 кубометрів води на годину. Водночас селище розбирає 80 кубічних метрів на годину. Поки що має місце дефіцит водопостачання. У зв’язку з цим найближчим часом вода до квартир мешканців Нового буде подаватися  за графіком", – зазначив керівник «Теплоенергетика».

Вночі насос працював над наповненням резервуару і вода з’явиться у кранах новенчан сьогодні зранку до 8 години. На дві години планується включити водопостачання в обідній час і ввечері.

Одночасно, спеціалісти «Теплоенергетика» відправляються до Херсона, щоб забрати звідти, з підприємства- виробника, необхідний для відновлення штатного водопостачання насос.

"За сприятливих умов, насос буде доставлений до Кропивницького о 13.00 годині і його відразу будуть встановлювати у скважину", – повідомив Олександр Чельник.

Принагідно він звернувся до мешканців селища Нового з проханням максимально економно використовувати воду.