На Кіровградщині на кожну вакансію – дев’ять претендентів

На кожне робоче місце у Кіровоградській області претендують по дев’ятеро охочих.

Така реальна картина безробіття за офіційною статистикою Держслужби зайнятості, написав у себе на ФБ-сторніці голова Конфедерації Вільних профспілок України Михайло Волинець (https://www.facebook.com/MykhailoVolynets/?__cft__[0]=AZXhzODMvSO3hS-X5fD6Eq6V-HaZjtVjI5Ioe32x8ExYIWvICW2lyWFTjBJ59iiZARQf2dapr7OlfJ5J8R9FbJHXo96m9wRnKyZ9RcLwfVpLjG0IK88kxgGZyJs8qOsrKlwx1wunXc3VKRhQlBxReDKg&__tn__=-UC%2CP-R).

При цьому на Донеччині на одну вакансію претендують семеро осіб працездатного віку, також по сім охочих на кожне вільне робоче місце у Львівській та луганській областях. Трохи менше – п’ятеро претендентів на одну вакансію на Волині та Дніпровщині.

"Я спеціально пройшовся регіонами, де працюють державні вугільні шахти, підприємства з видобутку залізної та уранових руд, щоб нагадати урядовцям, що перед тим, як закривати шахти, створювати умови для переведення видобувних підприємств у режим простою – треба створити умови для праці сотень тисяч українців.

За тими ж офіційними даними, які, зрозуміло, не враховують тіньового ринку праці, 450 000 українців мають статус безробітних. На майже півмільйона людей, які потребують роботи відкриті лише 77 000 вакансій", – зазначив нардеп Волинець.

На його переконання, мотивацій для міграції у працьовитих українців досі більше, ніж аргументів на користь того, щоб залишатися працювати в інтересах власної країни.