Кропивницькі велосипедисти демонструють уміння та наполегливість (ФОТО)

У Кропивницькому провели відкриту першість КДЮСШ № 1 з велоспорту за трековою програмою.

Традиційні змагання зібрали 96 учасників із 6 команд. Успішно стартували на турнірі вихованці кропивницького велоспорту,інформує пресслужба міської ради.

У парній гонці: серед юнаків 2005-2006 р.н. Євген Тесцов та Євген Шпартов посіли І місце, Захар Суржок та Євген Молодченко – ІІ місце і Андрій Мягкий та Даниїл Нагорний – ІІІ місце.

Серед юнаків 2007-2008 р.н. Олександр Роштабіга і Ігор Культенко вибороли бронзові нагороди. Срібними призерами у категорії юнаків 2009 р.н. та молодших – Михайло Кутбатов та Олександр Кулчар.

У гонці «гіт з місця» серед юнаків 2005-2006 р.н. чемпіоном став Євген Шпартов, "срібло" у Євгена Молодченка та "бронза" у Захара Суржока. У категорії дівчата 2007 та молодші золото виборола Катерина Воротілєнко.

Серед юнаків 2007-2008 Дмитро Рубін посів ІІ місце. Серед молодших юнаків Михайло Курбатов посів ІІІ місце. У дівчат 2005-2006 р.н. «золото» в активі Анастасії Прочухан, у Олени Єлчіної – «срібло».

У груповій гонці з вибуттям між юнаками 2005-2006 р.н. срібні медалі у Євгена Шпартова, «бронза» – у Євгена Тесцова. Дмитро Рубін зійшов також на третю сходинку п’єдесталу, а Катерина Воротілєнко стала чемпіонкою дівчат 2007 р.н. та молодших.

У ці дні в Кропивницькому відбулися й обласні спортивні ігри з велосипедного спорту серед команд територіальних громад та міст області.

Вихованці міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 і там вибороли заслужені нагороди.

У груповій гонці Єлизавета Воротілєнко посіла І місце, Богдан Кривенко – друге, а Володимир Мкитюк – ІІІ місце.

У гонці «гіт з місця» Богдан Кривенко став чемпіоном, Максим Колтунов та Єлизавета Воротілєнко посіли ІІ місце. У парній гонці Терещенко Анастасія та Воротілєнко Єлизавета вибороли золото. Володимир Микитюк із Максимом Колтуновим стали срібними призерами, Артем Шевцов і Богдан Кривенко, поступившись своїм одноклубникам, зайняли третю сходинку п’єдесталу.