На Кіровоградщині стартував проект «Жіноче лідерство як ресурс успішного розвитку громади» (ФОТО)

На Кіровоградщині стартував проект «Жіноче лідерство як ресурс успішного розвитку громади», презентація якого відбулася в бібліотеці ім. Д. Чижевського вчора, 9 червня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, у рамках проекту 20 тисяч жінок Кіровоградщини покращать власні знання з питань критичного мислення, медіаграмотності, послуг електронного урядування та жіночого лідерства.

Проведення у 14 територіальних громадах області просвітницької кампанії «Ми рівні» дозволить створити на базі публічних бібліотек інформаційні хаби, які покращуватимуть співпрацю представників влади, громадських організацій та ЗМІ з питань впровадження гендерної рівності.

«Ми переконані, що жіноче лідерство може стати запорукою успішного розвитку громад. На Кіровоградщині утворені 49 територіальних громад, лише десять з них очолюють жінки. При цьому більшість жителів області — жінки. Своїм завданням ми бачимо допомогу жінкам в усвідомленні їхніх лідерських якостей та напрацюванні необхідних навичок, підтримку громадських, соціальних, професійних проектів, які вони реалізуватимуть у своїх громадах. Знання, якими ми вже ділимося, активістки впроваджуватимуть на місцях і навчатимуть інших членів громади», — заявила голова ОЖІЦ, керівник проекту, директор ОУНБ ім. Д. Чижевського Валентина Животовська.

На презентації виступили заступник голови  Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Шеремет, президентка Кіровоградської РТПП Ірина Саєнко та  директорка департаменту культури й туризму Кіровоградської ОДА Уляна Соколенко.

Своїм лідерським досвідом поділилися голова Соколівської територіальної громади Інна Завірюха та голова Дмитрівської ОТГ Наталія Стиркуль.

Про інформаційні зустрічі, які вже провели у Попельнастівській територіальній громаді, розповів начальник відділу культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини ОТГ Михайло Ковальчук.

Паралельно з презентацією проекту в обласному центрі у бібліотеках Глинська та Григорівки Великоандрусівської громади проходили інформаційні зустрічі, на яких говорили про жіноче лідерство як ресурс успішного розвитку громади.