Мерія Кропивницького визначилась, кому віддати 53 млн за ремонт Вокзальної

У Кропивницькій міськраді визначились, хто буде виконувати багатомільйонний ремонт дороги по вулиці Вокзальній.

2 червня головне управління житлово-комунального господарства прийняло рішення про укладання договору про закупівлю з ТОВ «ДС Пром Груп», вартість робіт складає 53 мільйони 150 тисяч гривень, передає кореспондент CBN з посиланням на дані електронної системи торгів Prozorro.

Єдиним конкурентом ТОВ «ДС Пром Груп» на закупівлі було ТОВ «Ростдорстрой» з дорожчою на 250 тисяч пропозицією. Впродовж аукціону учасники не знижували вартість своїх пропозицій.

Протягом 2021 року з ТОВ «ДС Пром Груп» уклали договори на обслуговування доріг Кіровоградської області загальною вартістю понад 4 мільярди гривень. Заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Поліщук до свого призначенням працював у цій фірмі на посаді заступника директора.

Фірма, де працював заступник голови ОДА, обслуговуватиме дороги Кіровоградщини за 11 млн/день За умовами тендерної документації, компанія повинна до 31 грудня завершити роботи з заміни дорожнього покриття на Вокзальній, але працювати підрядник зможе лише після того, як ОКВП «Дніпро – Кіровоград» прокладе по цій вулиці новий водопровід.