На Кіровоградщині відкрито 34 вакансії для продавців

Безробітних Кіровоградщини запрошують пройти навчання за професією продавця непродовольчих товарів.

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у продавцях непродовольчих товарів. Крім того, роботодавці області потребують 34 працівника за професіями: Продавець непродовольчих товарів, Продавець продовольчих товарів, Продавець-консультант.

Якщо Ви хочете працювати за даною професією, але у Вас немає відповідного фаху служба зайнятості готова Вам допомогти.

У червні поточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити охочих отримати професію Продавець непродовольчих товарів на базі одразу трьох центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

16 червня на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається навчання безробітних громадян професії Продавець непродовольчих товарів. Термін навчання 5,5 міс.

22 червня стартує навчання на базі Донецького центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Фактична адреса навчального закладу м. Краматорськ. Тривалість навчання 6 місяців.

24 червня розпочинається навчання на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Термін навчання 6 міс.

Умовами до направлення на навчання є:

повна або базова загальна середня освіта;

вік особи не менше 18 років;

медична довідка;

особова медична книжка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообовязкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у звязку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено. За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.

Відділ організації профнавчання

Кiрoвoгрaдcькoгo oблacнoгo центру зaйнятocтi

На Кіровоградщині на одну вакансію претендує 9 безробітних